Morčátka jsou krásná malá zvířátka

Srpen 2009

Návštěvnost za 24.8. - 30.8.2009

31. srpna 2009 v 10:07 | Jožka


Pondeli: 3
Utery: 4
Streda: 15
Ctvrtek: 7
Patek: 3
Sobota: 15
Nedele: 12

Celkem: 59

To je rekordní návštěvnost těchto stránek!!! lidičky jen tak dál!

Tak mám další nové SBéčko.

30. srpna 2009 v 21:37 | Jožka |  Aktuality na Blogu
Dnes sem sehnal další SBéčko. jmenuje se lea.

michael schumacher

30. srpna 2009 v 10:50 | Jožka |  Michael Schumacher
Povolání: Závodník F1 , herec
Věk: 40
Datum narození: 3. 01. 1969
Místo narození: Hürth-Hermülheim, Německo
Znamení: Kozoroh


Michael Schumacher je všeobecně považovaný za nejvíce talentovaného řidiče své generace, se mzdou více jak dvakrát větší, než dostává další nejlépe placený řidič. Svůj první závod F1 absolvoval v roce 1991 s týmem Jordan. O rok později ho přetáhl tým Benetton. V roce 1992 vyhrál svůj první závod v Belgii a celkově skončil třetí. Svůj první mistrovský titul získal v roce 1994 a následující rok jej obhájil. V roce 1996 ho přetáhl tým Ferrari. O rok později se mu nepodařilo titul obhájit. Po incidentu s Jacquesem Villeneuvem v posledním závodu sezóny dosáhl jen na druhé místo.

Michael je známý svou velkou sebedůvěrou, která je často problémem několika svárů. Největší incidenty měl s Damonem Hillem, během sezóny 1994-1995. Roky 1998 a 1999 byly pro Michaela poměrně nepříznivé. V roce 1998 bojoval proti Mikovi Hakkinenovi do posledního závodu v Japonsku. Přes jeho problémový start se propracoval na třetí místo, ale pozůstatky z dřívější nehody mu propíchly pneumatiku a Michael zůstal mimo dráhu. Hakkinen tak získal titul mistra světa. V roce 1999 si při nehodě v britské Grand Prix zlomil nohu a nebyl schopen závodit do Malajské Grand Prix.

Rok 2000 byl zcela jiný, vyhrál první tři závody sezóny a pokračoval v boji o třetí mistrovský titul. Také vyhrál v Itálii, dvakrát v USA a Japonsku, což mu zajistilo jeho třetí mistrovský titul, první s Ferrari. Jeho vítězství v Malajsii pak pomohlo týmu udržet titul konstruktérů. Díky svým úspěchům se stal brzy velmi oblíbený, nejen ve své rodné zemi, ale také pro Italy, kde má domov team Ferrari.

V roce 2001 opět získal titul pro Ferrari, ale tentokráte to bylo jedno z nejvíce dominantních období, které kdy měl. Vyhrál první dva závody a dalších 7 Grand Prix. Následující rok jej opět obhájil.

Závodník těchto týmů F1:
Jordan (1991)
Benetton (1992-1995)
Ferrari (1996-2006)

Historické umístění v jeho kariéře jezdce F1:
1991 12 místo
1992 3 místo
1993 4 místo
1994 1 místo
1995 1 místo
1996 3 místo
1997 2 místo
1998 2 místo
1999 5 místo
2000 1 místo
2001 1 místo
2002 1 místo
2003 1 místo
2004 1 místo
2005 3 místo
2006 2 místo

Zajímavosti:
výška: 174 cm
váha: 68 kg
žena: Corinna Betsch od 1.8.1995
děti: dcera Gina-Maria (narozena 19.01.1997) a syn Mick (narozen 22.03.1999)
bratr: Ralf (narozen 30.6.1975)
záliby: fotbal, tenis, plavání a lyžování


Mitchel musso

30. srpna 2009 v 10:48 | Jožka
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 18
Datum narození: 9. 07. 1991
Místo narození: Garland, Texas, USA
Znamení: Rak Výška: 173 cm


Mitchel žije v Texasu se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Masonem a Marcem, a jejich psem Stitchem. Už dva roky je plně zaměstnán točením reklam a filmů. Mitchelův průlom přišel v září 2002, když New Line Cinema potřebovali dva malé chlapce pro role synovců Roberta Duvalla a Michaela Caina v Secondhand Lions (2003). Hrál také v seriálu Hannah Montana, přátelí se se zpěvačkou Emily Osment.


emily osment

30. srpna 2009 v 10:45 | Jožka

Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 17
Datum narození: 10. 03. 1992
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Ryby
Výška: 159 cm


Životopis

Emily Jordan Osment sa narodila dne 10.Března 1992. Všichni jistě poznají jejího staršího bratra,herce Haley Joel Osment. Emily se podobně jako on vydala za hereckou kariérou. V roku 2002 se poprvé objevila ve filmu Spy Kids 2 The Island of Lost Dreams jako malá Gertie Giggles. Potom si zahrala pár malých rolí v seriálech jako napríklad Přátelé.

Na vrchol ji však vyšvyhla postava Lilly Trusscot v Disney serálu Hannah Montana, kde spolu s ní účinkuje Miley Cyrus alebo Mitchel Musso. Momentálne Emily natáči nový film a taktiež sa dale věnuje Hannah Montana. Také hrála v Hodině duchů, kde hrála Cassie.

Michaela ochotská ( z osobnosti.cz

30. srpna 2009 v 10:40 | Jožka |  Michaela Ochotská
Povolání: Herečka, moderátorka, modelka
Věk: 24
Datum narození: 19. 12. 1984
Místo narození: Bruntál, Československo
Znamení: Střelec


Michaela Ochotská

Životopis

Michaela Ochotská pochází z Bruntálu. Od malička dělala gymnastiku, hrála tenis a závodně tancovala. Během prázdnin dojížděla za lektory tance na soustředění do Prahy a už tehdy dospěla k názoru, že právě v ní má více možností vyniknout. "Našim jsem se zdála ještě příliš malá a nechtěli mi povolit střední školu v Praze, že prý až tak vysokou."

Nakonec ale rodiče přemluvila. V Bruntále nastoupila do prváku na obchodní akademii a ve třeťáku přestoupila do vytoužené metropole, kde žije již šestým rokem. "Tam kde jsem nyní, tam bych se z Bruntálu asi nedostala. Musela jsem na sobě dřít a má to výsledky." S rodiči si každý den telefonuje. Ještě pořád je pro ně tou malou holkou. Míša je jedináček a o to více se jejich obavy rodičů dají pochopit.

V současnosti studuje Míša čtvrtým rokem Univerzitu mezinárodních vztahů - diplomacii. Vy ji ale budete spíš znát z role Ediny v seriálu Pojišťovna štěstí, coby dceru Jaromíra Hanzlíka a přítelkyni Vojty Kotka. "Nikdy jsem ani nepřemýšlela o tom být herečkou a k roli v seriálu jsme se dostala jen díky castingu." Při studiích na střední škole absolvovala půlroční moderátorskou školu a profesorka, která ji měla na starosti říkala: "Ty jsi rozená herečka" a zkrátka Míšu do castingu přihlásila. Dostavilo se na něj okolo 2000 adeptek z FAMU, DAMU a konzervatoře. Jediná Míša se jej zúčastnila coby neherečka a vyhrála. Ostatní dívky její vítězství dozajista v klidu nenechalo, ale Míša si myslí, že to naopak otevřelo oči holkám, které by chtěly hrát a nemají potřebnou průpravu. "Vůbec jsme nedoufala, že by to mohlo vyjít." Najednou se ocitla před kamerou. "Výhodou bylo, že jsem předtím natočila hodně reklam, většinu pro zahraniční produkce, ale pár jich bylo i pro ČR." Zkušenosti s kamerou tedy již měla. Navíc, dobrý režisér vás dokáže dostat do atmosféry. "Řekne vám, abyste si představila, že jste tam, kde jste a udělala to tak, jak byste to udělala normálně." To se sice pěkně řekne, ale jistě mi, milí čtenáři a čtenářky dáte za pravdu, že jen tak jednoduché to nebude a bude potřeba spousty talentu, odvahy a píle.

Zkušení a ostřílení kolegové Míše ochotně pomáhají. Točí spolu již čtvrtým rokem a tak mezi nimi vládnou takřka rodinné vztahy. Za tu dobu už Míša dostala samozřejmě spoustu dalších nabídek. Když se točil poslední James Bond, zahrála si v něm malou roličku.

Produkce seriálu bere na zřetel, že Míša musí chodit do školy, ale co škola? "Byli by nepříjemní, kdyby tam nebyly výsledky. Ale škola je spokojená, protože ty výsledky tam jsou." Nedávno měla dokonce Míša, jako jedna z deseti nejlepších studentek možnost setkat se s prezidentem Václavem Kalusem a vést s ním diskusi. Politika pro ni není neznámou oblastí. Ráda by se jí v budoucnu aktivně účastnila.

Až jednou dostuduje, mohla by pracovat na velvyslanectví, ambasádě nebo ministerstvech, pokud ovšem nepřijdou další filmové nabídky. "Spoustu nabídek odmítám jen proto, aby mi neublížily." Diplomacie je pro ni důležitou součástí nejen ve škole, ale i v jejím soukromém životě. "Chce to jen, aby člověk věděl, co je důležité a čím by si to mohl pokazit." Nečetla jsem nikdy žádné knihy, co a kdo je a co a kdo není špatný, naučila jsme se to v praxi. "Je dobře se občas spálit a jsem za to ráda. Kolikrát, když mě nějaký člověk podrazil, dalo mi to energii do něčeho jiného a navíc jsem byla příště chytřejší."

Je to pravda odvěká, že chybami se holt člověk učí. Na základě seriálu se Míše otevřely dveře do modelingu. Ve čtrnácti se s ním sice setkala, ale vůbec jí nenadchl. Nyní sice neodmítá pozvání na fashion show, ale do budoucna by se modelingu věnovat nechtěla. Jejím velkým snem je post moderátorky televizních novin.

"Nikdy jsem neměla sen stát se herečkou ani modelkou, ale moderátorkou, to ano." Zatím moderuje různé firemní akce, plesy a večírky, ale nedávno např. i Miss Europe and World Junior 2007 s Janem Čenským a Miss Open s Rayem Korantengem.

A co si myslí o svém hvězdném znamení? "Střelci mají ostré lokty a nic je nepoloží. Myslím si, že v šoubyznysu je potřeba mít kolem sebe nafouknutou bublinu a neřešit to. Časem se člověk setkává s lidmi, kteří vám ublíží, ale i s těmi, kteří vám přejí, ale na druhou stranu i závidí a to vás donutí si tu bublinu vytvořit a mít kolem sebe spoustu známých, ale jen pár těch nejbližších, kterým je možno věřit."

Míša to dozajista myslí upřímně, ale i tak jsem ji požádal, aby mi vyvrátila, že nejde o hvězdné manýry, ale jen o nutnou obranu slušného člověka. "Já jsem do šoubyznysu jít nechtěla, chtěla jsem tancovat a můj sen se splnil, když jsem mohla vystupovat dva roky v muzikálu Pokrevní bratři v paláci Blaník. Pro takovou holku, jako já, která už ty medaile doma má, to bylo velké dobrodružství." Pak ale přišla vysoká škola a casting, který Míšu hodil úplně na jinou kolej. Od všeho toho shonu si odpočine až na Vánoce, které pro ni začínají už od 19. prosince, kdy slaví narozeniny. Už potřetí za sebou je nebude trávit doma ale s celou rodinou ve wellness v Rakousku. "Zarezervujeme hotel, budeme si lebedit, relaxovat, slavit." Když se vrátí domů, udělají si ještě jedny domácí Vánoce. "Je to skoro už tradice." Míša má za sebou bakalářské zkoušky a státnice a pokračuje na magistra.

Chtěla by se věnovat studiu naplno ale musí se rozdělit ve dví. "Škola je pro mě nejdůležitější prioritou. Mám dva roky do magistra a dva do doktorátu, tak to přece nevzdám." Mladá, krásná, úspěšná…Někde přece musí být něco jinak. Přitom, co má Míša navíc od ostatních jí musí někde něco chybět. "Samozřejmě že chybí, a to čas. Potřebovala bych totiž, aby měl den alespoň o deset hodin více." Tak to jí zajisté rádi uvěříme.


Nové Sb a rekordní návštěvnost

30. srpna 2009 v 10:34 | Jožka |  Aktuality na Blogu
Tak mám další Sbčko je to Nikiszek. Taky návštěvnost zaznamenala už 702 návštěv!!! To takf čumim

Nové SBéčko

29. srpna 2009 v 20:01 | Jožka |  Aktuality na Blogu

Ahojky.


Dnes sem si přidal nové SB. najdete ji pod přezdívkou v SB Miss.Lucy. Seženu si i další nové Sbénka

Narozky

26. srpna 2009 v 19:19 | Jožka |  Billy ray cyrus
Ahoj. S radostí píšu že Billy ray cyrus - otec Miley a můj nejoblíbenější zpěvák včera oslavil 48. narozeniny. narodil se 25.8. 1961 v městě Flatwoods v kantacky v USA: Všechno nejlepší Billy a mnoho dalších super písniček!!!

návštěvnost za 17.8. - 23.8. 2009

24. srpna 2009 v 11:37 | Jožka


Pondeli: 1
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 2
Patek: 3
Sobota: 4
Nedele: 2

Celkem: 12

Že bych tu byl tak málo???

Návštěvnost za 10.8. - 16.8. 2009

21. srpna 2009 v 16:37 | Jožka

Pondeli: 5
Utery: 3
Streda: 3
Ctvrtek: 4
Patek: 5
Sobota: 3
Nedele: 3

Celkem: 26

Jo z prázdnin u babičky sem se zvátil.


Od neděle do čtvrtka tady nebudu

15. srpna 2009 v 10:20 | Jožka |  Aktuality na Blogu
Ahoj.

Dnes odpoledne jedu k babičce na prázdniny a budeme tam do čtvrtka. Návštěvnost za tento týden dám buď večer jak dojedem ve čtvrtek nebo v pátek.

Nová rubrika : bleskovky

13. srpna 2009 v 15:03 | Jožka
Ahojte. Rozhodl sem se že budu dělat jak hodně z vás bleskovky. Budu je sem dávat tak jednou za týden. Dnes sem dám první. Tady je:

1) Kolik je hodin?
2) Jak se máš?
3) Chodíš rád/a do ZOO?
4) Kde v Zoo si letos byl/a?
5) Kde se ti nejvíc líbilo?
6) Jaké je tvé oblíbené zvíře?
7) Máš nějaké zvířátko dom a?? jaké?
8) Těšíš se do škole?
9) Do kolikáté třídy deš?
10) Jakou kapelu rád/a posloucháš?

Díky žes bleskuvku vyplnil/a a teš se na další

Návštěvnost za 3.8. - 9.8. 2009

10. srpna 2009 v 10:29 | Jožka |  Návštěvnost

Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 2
Ctvrtek: 1
Patek: 0
Sobota: 2
Nedele: 3

Celkem: 8

Počítač máme už celkem v pořádku tak sem budu chodit každej den

Návšzěvnost za 27.7. - 2.8. 2009

5. srpna 2009 v 13:47 | Jožka
Pondeli: 1
Utery: 1
Streda: 1
Ctvrtek: 0
Patek: 1
Sobota: 1
Nedele: 1

Celkem: 6

Ještě počítač nemáme zpravený a tak sem dávám návštěvnost se spožděním z knihovny.